PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skifan  |   |  14.12.2022. 10:01

Ne znam zašto piše da je i Pančićev vrh u funkciji kad jasno na kamerama mogu vidjeti da skijaši ne idu na tu žicu i da staze nisu spremne...vjerovatno je u pitanju panoramno razgledanje...u magli :)

2+3 = (malim slovima)