PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

lange  |   |  14.12.2022. 09:57

Evo jedno pitanje od nekoga ko ne zna maltene ništa o ovoj materiji... kada pogledam mapu skijališta, ispada da maltene svaka staza ima veštačko osnežavanje. Ako je to tačno, zašto se onda osnežava samo par staza, u ovom slučaju koliko vidim samo Karaman greben i Malo Jezero? Skupo je ili je samo uzaludno jer za ove druge veće staze ne može da se napravi toliko snega nego topovi služe samo da pripomognu?

2+3 = (malim slovima)