PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bojan011  |   |  12.12.2022. 18:52

Vl, ja sam dolazio od 84 godine.
Nemam nekih slika, jednosed je bio za Pančić kod intersporta, tu je bilo malo brdašce u odnosu na hotel Karaman, sadašnji grand, pa je tu možda bio taj parkic oko žičare. Bilo je i onda hotela, ne kao sada, normalno, ali bio je Jat, Jugobanka, konaci, club A , putnik, olga dedijer, masinac nebeske stolice. Preko puta konaka je bilo kragujevacko vojno odmaralište, tu sam bio spavalo je nas 22 u prostoriji. Možda je taj parkic bio i preko puta. Možda sam ti pomogao. Sve najbolje

2+3 = (malim slovima)