PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skifan  |   |  12.12.2022. 09:18

Zna li neko kakva je situacija danas? Vidim.na kamerama.da i nema baš nešto snijega...imam rezervacije za 15.12....da li će biti dovoljno padavina do tada...najavili su dosta padavina ovih dana, ali koliko vidim nema ih :(
Ima li šanse da otvore još koju stazu sem Pančićevog vrha do vikenda?

2+3 = (malim slovima)