PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

tetasanja  |   |  12.12.2022. 08:52

GREEN SKI BAR & RESTAURANT..divna kamera..koja snima iz svih uglova da i mi koji nismo u mogucnosti da idemo na kopaonik gledamo bar ovako..hvala.treba biti covek.:):):):)

2+3 = (malim slovima)