PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  11.12.2022. 09:27

Nažaost, zbog nedostatka snega, od nas više nema skijanja na Kopaoniku. Na uživo kameri sa Viceroy-a, koja sada radi u live streamu, možete da vidite koliko je odnet sneg.

2+3 = (malim slovima)