PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  09.12.2022. 21:00

Dakle, ponovo divljanje po stazama sa ski sankama? Kao pre 15sk godina?
Ako se neko seća, to je toliko bilo poprimilo maha da su na kraju poslali policiju da patrolira po stazama i imali su svoje patrole dok se situacija nien razrešila. Proteklih godina opet poći je divljanje. Sad dva dana skijanja, dve staze i ponovo povrede.

2+3 = (malim slovima)