PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  30.11.2022. 09:01

@Mare NS: trebalo bi da radi Mali Karaman za ski open, osnežavaju veze KG-MK za sada a kada se to završi (povezivanje gondole sa centrom) onda će i stazu MK da osneže.

2+3 = (malim slovima)