PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  27.11.2022. 23:25

Kamere iz Vikend naselja nisu više u funkciji zato što je internet provajder koji ih je instalirao prodat, a novi vlasnik je uklonio kamere. Što se tiče kamere sa Čardaka, ona će uskoro biti ponovo aktivna.

U međuvremenu su aktivirane kamere iz Doline sportova i sa ski kafića Green.

2+3 = (malim slovima)