PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

David  |   |  24.11.2022. 12:42

Da li bi neko od vlasnika apartmana u Konacima mogao konkretno da kaze sta je problem.
Koliko je odrzavanje(voda,struja,grejanje,internet) bilo do sada za koji tip/kvadraturu i koliko je sada?
Razumeo sam da je problem nastao u pausalnom nerealnom povecanju usluga od strane vlasnika, pa bilo bi lepo da konkretno kazete sta Vas muci?

2+3 = (malim slovima)