PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Micko Fr  |   |  22.11.2022. 09:22

@mamaDina, ne napada vas niko licno ako ste vlasnica u Konacima dajte nam neko detaljnije objasnjenje. Sve nas interesuje da li ce Konaci raditi za otvaranje i zimski raspust.

Nama sa malom decom je problem da idemo u naselje, mislim da je neko vec to pomenuo ovde.

2+3 = (malim slovima)