PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nenad91  |   |  29.09.2022. 11:25

@Sasa Ja sam bio prosle godine i to prva nedelja posle nove godine. Platio sam 7 nocenja sa polupansionom oko 30k. (po osobi - dvokrevetna)
Koje su sada cene?

@Stevs da li ti imas vise informacija oko belih reka? Bilo bi lepo skijati i tim stazama pogotovo nama koji nikad nismo imali prilike da ih vozimo. :)

2+3 = (malim slovima)