PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sasa  |   |  28.09.2022. 16:18

Pozdrav svima,
Da li je neko od vas bio smesten u Hotelu Junior?
Mi smo bili prosle godine i u odnosu na tada su podigli cene duplo. Danas sam ih zvao i nisam mogao da verujem koje su cene. Obrazlozenje im je " pa sve je poskupelo".

2+3 = (malim slovima)