PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

"Bombardier Ski - Doo" Brus  |   |  17.09.2022. 08:27

Marko 96

Od Krcmara je nemoguce da se sidje direktno u Brzece jer se ulazi u potok Crne Duboke.Potokom moze od polazne stanice Krcmar jer ima put kojim leti idu pesacke ture i kvadovi,a zimi je trasa za motorne sanke do Mramora, na 2km,iznad hotela Junior.

2+3 = (malim slovima)