PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  14.09.2022. 11:26

Ne prodaje se struja na pijaci pa da se cena odredjuje na oko ;)

Postoje kategorije potrošača (samo nekoliko) i cene u skladu sa njom, ne sedi baba u EPSu i odredjuje svakome drugom cenu - nego postoji jasan cenovnik.

Skijališta Srbije će imati ograničenje i/ili restrikciju samo u slučaju da struje _nema_ tj. sistem prenosa EPSa ne može da je isporuči.

A namerno ograničavanje bi samo uništilo posovanje SS i svih turističkih objekata i ostalih zavisnih grana turizma.

2+3 = (malim slovima)