PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  19.08.2022. 14:10

Stevs,
ili si se nešto ulenjio ili se ništa ne dešava od radova na skijalištu.
Ajde napiši i nešto lepo što zanima skijaše a ne samo loše vesti,
koje čitamo o prekomernoj izgradnji objekata...
Šta se dešava sa Belim rekama (osnežavanje i nova staza),
ima li šta od najavljenih novih instalacija Pančić i Mali Karaman...?
Hvala unapred

2+3 = (malim slovima)