PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

cito  |   |  11.08.2022. 20:08

Koja je poenta na Viber grupi da ne mozes vise pitati ništa, nego samo gledamo i pratimo oglase admina?!?!
Bolje je ugasite, ali iskreno, posto nema poente.
Bacite malo pogled na druge grupe (Live from Greece, npr) i shvaticete da je osnov same grupe dobijanje korisnih informacija u kratkom roku!

2+3 = (malim slovima)