PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

uk  |   |  21.06.2022. 08:35

Lepo sam i ja tebi odgovorio da se placaju svi troskovi za koje tvrdis da je placao MK. Deluje mi da intelektualno ne mozes da ispratis ovu prostu prepisku i da moram da ti objasnjavam kao detetu ali i to je ok da bi smo dosli do istine.

Ne znam da li si trol ili si samo zavidan i maliciozan ali izmisljene tvrdnje o enormnoj zaradi i izbegavanju placanja odrzavanja me navode da mislim da instruirano pises komentare.

Srdacan pozdrav, ne bi bilo pristojno da nastavim dalju konverzaciju sa tobom.

Molim admina da bez redakcije objavi ceo komentar, zaista ne zelim da bilo ko poveruje u potpuno izmisljene tvrdnje koje je doticni izneo.
Hvala na razumevanju

2+3 = (malim slovima)