PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dr Deka  |   |  13.06.2022. 16:16

Власник јесте безобразан, али ни Ви нисте читали уговор, већ сте пристали на њега. Јасно је да власник жели да исели власнике апартмана. Где год дође МК опростите се од ''''општег'''' добра.
Него, да причамо мало о ''''аутобуској станици'''' на Копаонику. Где могу да се купе карте? Зашто барем један локал није прерађен у билетарницу? Зашто нема аутобуса из Ниш(а)?

2+3 = (malim slovima)