infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
dr Deka |
|
13.06.2022. 16:16
Власник јесте безобразан, али ни Ви нисте читали уговор, већ сте пристали на њега. Јасно је да власник жели да исели власнике апартмана. Где год дође МК опростите се од ''''општег'''' добра.Него, да причамо мало о ''''аутобуској станици'''' на Копаонику. Где могу да се купе карте? Зашто барем један локал није прерађен у билетарницу? Зашто нема аутобуса из Ниш(а)?
2+3 = (malim slovima)