PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maki  |   |  13.06.2022. 15:38

Nije u pitanju ugovor, da li smo ga gledali ili ne. Ovo je presedan. Do sada ne postoji ni jedna zgrada u Srbiji gde su apartmani privatno vlasnistvo a hodnici i stepenista pripadaju nekom drugom.

2+3 = (malim slovima)