infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
freerider |
|
21.05.2022. 11:16
@hopkop: NP naplaćuje ulaz za vozila i naplaćuje takse i svim komercijalnim objektima na planini (uključujući i SS).Zato oni i organizuju čišćenje planine, a ostali se priključe akciji zato što tim "činom" govore da "mare" za planinu.Po meni je sve to OK, glavno je da je rezultat čista planina, lepo bi bilo da NP ima par ljudi koji će neprekidno da vode računa o čistoj planini (pošto kao narod ne vodimo o čistoći oko sebe [prirode, ulica, gradova]).
2+3 = (malim slovima)