infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
DraganO |
|
20.04.2022. 17:21
@Nikola654321 Pa mogli bi SS da malo profita ostvarenog u punoj sezoni, prebace na drugu polovinu aprila i otvore 7-8 staza. Tako bi se polako stvarala bolja slika o Kopaoniku kao mestu gde se rado dolazi i izbegla bi se navala na Alpe sledece godine (koja je potpuno sigurna, BTW). Ionako taj profit prave imovinom koja im je poklonjena (pare iz budzeta za sve zicare), pa onda nema razloga da glume biznismene. A uz to, od javnih preduzeca se i ne ocekuje profit, vec pruzanje usluge gradjanima uz pokrivanje troskova poslovanja.
2+3 = (malim slovima)