PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

DraganO  |   |  20.04.2022. 17:21

@Nikola654321
Pa mogli bi SS da malo profita ostvarenog u punoj sezoni, prebace na drugu polovinu aprila i otvore 7-8 staza. Tako bi se polako stvarala bolja slika o Kopaoniku kao mestu gde se rado dolazi i izbegla bi se navala na Alpe sledece godine (koja je potpuno sigurna, BTW). Ionako taj profit prave imovinom koja im je poklonjena (pare iz budzeta za sve zicare), pa onda nema razloga da glume biznismene. A uz to, od javnih preduzeca se i ne ocekuje profit, vec pruzanje usluge gradjanima uz pokrivanje troskova poslovanja.

2+3 = (malim slovima)