PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Luis Nazario  |   |  20.04.2022. 14:47

@Nikola654321 Ima istine, ali Skijališta nisu ni pokušala da smanje cenu ski pass-a kad su zatvorili pola staza, pa je logika i da većina neće da plaća punu cenu a skija na 6 staza. Tako da je tu primenjiva ona stara "statistika je kao bikini, otkriva sve, ali ne pokazuje ništa" :)

2+3 = (malim slovima)