PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare Ns  |   |  11.04.2022. 00:50

Nisam na Kopu smaracu jedan nego gledam gde je blize i bolje . Sledece godine niko ti nece doci na Kopaonik kad se otvore granice da putujes zicarom od centra do Pancica 10minuta od Suncane i Malog
Karamana do vrha 15 min , .. sve to na Jahorini u do vrha 3 do 5 min .. ma da vidimo 😁

2+3 = (malim slovima)