PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Robosrb  |   |  31.03.2022. 09:23

@Dzulov
Sve ste Vi u pravu, ali neće to skoro biti.
Znaju to sve i u skijalištima, ali je njihova poslovna politika da izmuzu što više novca, za što manja (a najbolje nikakva) ulaganja.
Kopaonik je kao planina na rubu kolapsa.
Od nekadašnje prirode i divljine nije ostalo pola.
Previše se izgradilo smeštajnih kapaciteta, koje skijaški ne mogu da isprate.
Postojali su planovi za širenje skijališta na drugu stranu Gobelje, no, stoje u fioci...

2+3 = (malim slovima)