infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Robosrb |
|
31.03.2022. 09:23
@DzulovSve ste Vi u pravu, ali neće to skoro biti.Znaju to sve i u skijalištima, ali je njihova poslovna politika da izmuzu što više novca, za što manja (a najbolje nikakva) ulaganja.Kopaonik je kao planina na rubu kolapsa.Od nekadašnje prirode i divljine nije ostalo pola.Previše se izgradilo smeštajnih kapaciteta, koje skijaški ne mogu da isprate.Postojali su planovi za širenje skijališta na drugu stranu Gobelje, no, stoje u fioci...
2+3 = (malim slovima)