PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Misirac  |   |  25.03.2022. 14:10

Vikend ce biti odlican za skijanje. Danas u 14h samo 5 stepeni, vlaznosti nema. Ide uvece malo u minus, nebo plavo, a nigde nikog. Kao Dolomiti u januaru. Od ponedeljka udara prolece, kapiram da ce i kapacitet da smanje, pa ko hoce da se razeli, ovo mu je poslednji voz za kvalitetno skijanje.

2+3 = (malim slovima)