PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Andrea  |   |  21.03.2022. 10:46

Bila sam u februaru na KOP-u i uzivala koliko se moglo od guzve. Cula sam komentare da na stazama ima preko 10.000 skijasa!?! Htela sam da pitam Vas koji ste iskusniji da li je ta cifra moguca? I koji je kapacitet KOP-a u sezoni jer je guzva bila nevoravatna i to svuda? Da li mozda "Skijalista Srbije" malo preteruju sa prodajom karata? Znam da je zarada na prvom mestu ali ono je bilo strasno kakva je bila guzva!?!

2+3 = (malim slovima)