PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijaš ugostitelj  |   |  20.03.2022. 08:00

Pozdrav svim ljubiteljima Kopa, bili 7 dana juče se vratili, evo moje impresije sa Kopa. Pohvale za SS staze kao piste skoro čitav dan, vikend gužva bolje preskočiti. Zamerka za SS, da li je teško da se napravi nekoliko toaleta na izlazima većih instalacija, ne Toi-Toi?! Kafići na stazi šišaju i niko ne izdaje fiskalni, tako da tura pića u Gorskom ili Pabu ispade jeftinija nego u šupama na stazi!!! Pitao konobara da nisu Kop uključili na sistem Naše južne pokraine jer tamo nema PDV-a, pa se samo isečci dobijaju umesto fiskala, kaže ima varijanta! Jedan predlog za ss ubaciti gondolu sa kabinom za 20 ljudi bez sedenja skije se unose sa sobom(glečer Kitzsteinhorn) i dva ulaza na karama greben, povećati broj kabina na liftovima za krčmar i gvozdac, a sa karaman grebena prebaciti instalaciju na staru trasu za Pančić.

2+3 = (malim slovima)