PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vucko  |   |  10.03.2022. 09:01

Manite se nekulture, nego da vidimo od cega zivimo... Zna li se ili ne, ponovo pitam ko zna, zasto Bele reke 1 i 2 ne rade i kad ima vise od 1m snega? Koji je izgovor?

2+3 = (malim slovima)