PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

roskemp  |   |  09.03.2022. 15:58

@Robosrb

Ja bio u Les 2 Alpes pre par godina i gazili su mi skije. Doduše, samo na ponekim žicama, jer je retko gde bila gužva. Ali nije da je nigde nema, ima i tamo uskih grla. Svakako je bolje skijalište, ali s obzirom da sam omatoreo, i da nisam neki zahtevan skijaš, više mi prija vikend skijanje, tako da Kop dobro dodje. Ali ove godine nijednom ne odoh, ove gužve me odvraćaju, jedino u aprilu ako ugrabim nešto.

2+3 = (malim slovima)