infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
roskemp |
|
09.03.2022. 15:58
@RobosrbJa bio u Les 2 Alpes pre par godina i gazili su mi skije. Doduše, samo na ponekim žicama, jer je retko gde bila gužva. Ali nije da je nigde nema, ima i tamo uskih grla. Svakako je bolje skijalište, ali s obzirom da sam omatoreo, i da nisam neki zahtevan skijaš, više mi prija vikend skijanje, tako da Kop dobro dodje. Ali ove godine nijednom ne odoh, ove gužve me odvraćaju, jedino u aprilu ako ugrabim nešto.
2+3 = (malim slovima)