PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dzimi  |   |  03.03.2022. 17:02

Moze, ako si dobar skijas. Malo staza, malo kroz sumu. Lepo ti je covek napisao da nije uredjena staza. Znaci gondola na M.Karamanu, krenes ka Brzecu, izadjes na medjustanici i guslaj. Ima stena i jedan levak gde ne bi trebao da ides ako si dzeri.

2+3 = (malim slovima)