PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vld  |   |  24.02.2022. 17:24

Molim info da li rade žice za noćno (konkretno žica KG jer nam je to uslov za povratak u smeštaj) ? Da li je skoro bilo obustave rada noćnih bez opravdanog razloga ili obaveštenja?

2+3 = (malim slovima)