PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijasin  |   |  30.01.2022. 12:26

@munja
Iskreno teško obe sezone, na leto bi mogli da postave sistem za osnežavanje i da staze ociste od stena rastinja i svega, taman bi bile staze spremen za sledecu sezonu

2+3 = (malim slovima)