PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Lesa  |   |  26.01.2022. 09:22

Ja stvarno ne verujem šta čitam u komentarima....
Da li je ovo stvarno sve tačno ...gužve, povrede, zastoj žičara,gašenje žičare pre kraja radnog vremena (radnik se pravda a da da nema kako da vrati kući ako žičaru ne ugasi 15 MIN pre kraja )
Od kada dolazim na Kop a to je još od 1994 ja se toga ne sećam da je ikada bilo svega ovoga što sada čitam u komentarima .....pa i1999 kada je bilo bombardovanje i kasetne bombe svuda po Kopu bilo je skijanja i nije bilo ovako.....

2+3 = (malim slovima)