PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

runGo  |   |  25.01.2022. 12:44

Povremeno gledam kamere danas i naročito scenu sa crne Duboke. Ne znam šta bih dao da sam sada tamo baš. Vidim da je ozbiljan minus i nadam se da nemate previše vetra za tu temperaturu. Zavidim vam svima. Sunceeeeee !!!

2+3 = (malim slovima)