PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

runGo  |   |  23.01.2022. 17:57

Veoma je izvesno da deluje kao da se ljudi iznova i svake godine iščuđavaju, pa se čini kao da su mrgudi, hejteri, ne vole Kop, tražitelji dlake u jajetu. A moguće je i da nisu u pitanju jedni te isti ljudi, već zamerku okače jednom i nikad više, jer sledeće godine odu dalje. Ja se posle dosta godina izgnanstva po Alpima ove godine vraćam Kopu zbog Covid sertifikata i dece koja su godinama ni tamo ni vamo. I jedva čekam, jer vidim da se dosta toga promenilo a i trudiću se da mi urbanizam ne pokvari raspoloženje
Cenim da se na adresu SS upućuje i gomila kritika koje ne stoje iz jednostavnog razloga što oni nisu odgovorni niti se bave urbanističkim haosom, prepunjenošću kapaciteta, devastacijom Nacionalnog Parka itd. Sramota jeste da u NP npr.na česmi nemate pijaće vode ali to nikakve veze sa SS nema.
S druge strane je potpuno legitimno pitati ili biti nezadovoljan onim šta dobijate za svoj novac. Niko od nas ne plaća oštećenim novčanicama, niti sečenim na pola ili trećinu. Sasvim je u redu očekivati da i "roba" bude neoštećena ili bar slična onome što nam je za naš novac i obećano. Pozdrav svima i eto me Kope :)

2+3 = (malim slovima)