PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Joja  |   |  20.01.2022. 22:21

@zasu
Mozes molim te da nam objasnis na koje staze mislis? Do Jarma mogu da stignem samo ako cekam 45min. na KG, pa zatim Mk itd. Bus resava problem jer mogu da odem na Gvozdac i Gobelju i izbegnem centar.

2+3 = (malim slovima)