PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Robosrb  |   |  18.01.2022. 12:45

@Ika

Jer nema svrhe tabati ih ujutru. Potrebno je vreme da se utabani sneg "veže" i površina staze postane kompaktna.
Ako ih utabaju ujutru, prvi prolasci stazom ima da rastresu sneg i biće za pola sata kao da nije ni tabano. A to tabanje košta vremena i nafte.

2+3 = (malim slovima)