PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sale  |   |  12.01.2022. 18:16

Da li ljudima iz SS uopšte znače komentari ljudi o gužvama i učestalim kvarovima na žicama? Jel ste bar sad na radnom mestu i trudite se da sutra sve bude ok. Verovatno vas bas briga. O svemu ovome trebalo bi da vode računa i nadležna ministarstva.

2+3 = (malim slovima)