PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ivan SRB  |   |  10.01.2022. 17:54

@vl

Deca ne vode racuna o svojoj bezbednosti. Pogotovo u tim godinama. Desava se to veoma cesto. Mozda je to nacin da se prebrodi strah od brzine, ali sto taj strah ne prebrode na blazim stazama kao Mali Karaman, Karaman...
Bila je situacija prosle sezone da se odrasla osoba tako spustala i izgubila kontrolu nad skijama i zavrsila izmedju sundjera i topa za osnezavanje.

2+3 = (malim slovima)