PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zbunjen  |   |  02.01.2022. 23:36

Ljude koje smo pitali za vodu koji su smesteni u okviru centra, jedni kažu nisu u opšte bili bez vode oni su kod Jarma, Nebeske Stolice isto imaju, neki opet kažu malo imaju pa nemaju, ali nisu zvucali zabrinuto. Da li to određeni objekti nemaju 24 h u kontinuitetu?

2+3 = (malim slovima)