PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Klaca  |   |  27.12.2021. 18:32

Zašto ne piše koje noćne state rade (na kameri se vidi da radi karaman greben)?

Sramota za parking ispred garaže, dođeš na parking stiskaš dugme i ne otvara tu rampu, onda stiškaš dugme za pomoć oni te elegantno izignorišu i onda kad ih pitaš u čemu je problem dobiješ odgovor dok se garaža ne napuni otvoreni parking ispred se ne pušta (koji je bio polu pun u tom momentu)!?!?
Sreća pa sad nije velika gužva sa parkiranjem...

2+3 = (malim slovima)