PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  26.12.2021. 11:13

@Mata: radi cela crna 6 normalno. To ovi iz SSa ne updateuju u infu danima. I inače im je očajno updateovanje informacija. Pre dva dana piše zatvoren Gvozdac (ne samo na netu, nego i na semaforima uživo) više od pola dana a radi normalno - zato je na Gvozdcu bilo 10 skijaša ukupno.

2+3 = (malim slovima)