PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zmaj  |   |  19.12.2021. 22:36

Robosrb(Android)

Zemljače ja sam ti u prethodnom komentaru dao jasne parametre kao argument mišljenja, dok ti etiketiraš ličnost šta više, i vređaš u obe poruke, čoveka koga ne poznaješ, samo zbog jednog argumentovanog mišljenja... Eto ti ga Krčmar, proradio, pa ga vozi do mile volje.
I ja sam ga danas jednom odvozao, da bih se zagrejao malo na žici toj sa kabinom :)

2+3 = (malim slovima)