PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  19.12.2021. 08:32

@Losmi ...ne zelim da propagiram nasilje na forumu,ali jedino sto bi mogao dobiti je ista ta lopata...osim ako ne izda fiskalni racun za uslugu pozajmljivanja kablova.

2+3 = (malim slovima)