PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SKIJAO SVUDA  |   |  14.12.2021. 02:44

@HopNaKop
Moram te malo korigovati, mada se slažem u potpunosti. Postoji još kraća i besmislenija u Austriji u Salbahu, al tamo je sve supersređeno, pa im se može. Ta nema ni 50m visinske razlike, a dužinu, čini mi se ni 300-400m.
Ovo kod nas je tek u povojima, al predaleko od logike.

2+3 = (malim slovima)