PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

suprims  |   |  13.12.2021. 11:56

Molim odgovor na prosto pitanje. Zasto se zove ski open ako samo pustite par staza 2 dana i posle ne radi nista iako snega ima i prodajete ski pas po punoj ceni kao da radi sve na planini. I zasto ne iskoristite vremenske prilike da zivi skijaliste i turizam hvala

2+3 = (malim slovima)