PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  12.12.2021. 11:46

Gorance isto tako odem u martu i aprilu i nema problema sve radi i uzivam mada volim da dodjem vikend u januaru da malo osetim sneg al ove godine pada u Novom Sadu konacno

2+3 = (malim slovima)