PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Radjoni  |   |  12.12.2021. 10:20

Da li postoji neki logican razlog zasto gondola radi skraceno?

@Stevs da li imas vise informacija kad mozemo ocekivati da gondola radi barem pola sata pre i nakon ostalih zicara?

Ili da otkazujemo smestaj u Brzecu :D

2+3 = (malim slovima)