PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Uros  |   |  09.12.2021. 11:31

Da li je danasnje skijanje potrebno otici po skipas do nekog od prodajnih mesta ili su rampe na pocetku zicara otvorene?
I da li je i nocno besplatno danas?
Srecan pocetak skijaske sezone svima koji je slave!
Pozz

2+3 = (malim slovima)